Tottenham Hotspur avsløre 2019-20 hjemme og borte fotballdrakter

Tottenham Hotspur har offisielt lansert sitt nye hjem og vitsett for 2019-20 sesongen. billige fotballdrakter til salgs nettbutikk.

Den nye hjemjerseyen vil bli slitt med marine shorts og hvite sokker. Nike har også lagt til blå trim på V-hals kragen og ermene. I tillegg vises ordet “Spurs”, som gjør klubbens “Å tørke å gjøre” motto. Navnet bort Tottenham Hotspur drakter 2019 er supplert med en levende lilla grafikk på forsiden, i forhold til andre kjente Spurs-sett. Til slutt er settet ferdig med klubbens motto på latin i skjorten.

Veggsettene er hovedsakelig marine, men med et gradientmønster i lilla over topp tredje og skuldre. Logoen er hvit som har vært mønsteret med vesker de siste årene. Veggpakken vil også bli matchet med navy shorts.