Atletico Madrid presentere ny bortedrakt for 2018-2019 sesongen

Atletico Madrid har avslørt sin 2018/19 veske fra Nike. En lys to-tonet lyseblå borte-jersey utstråler tilliten Madrid-klubben har før den kommende LaLiga-sesongen. billige fotballdrakter til salgs nettbutikk.

Blå er en farge lenge forbundet med Atlético de Madrid. Det har vært i 115 år. Før de nå berømte røde og hvite stripene som pryder klubbens hjemskjorter ble vedtatt, var blå allerede en hovedfarge i klubbens kits. Blinker av oransje, brukt til topp-til-tå detaljering som kryss, tall og swooshes, legg til et ekstra skudd av energi til stripen. Du kan også kjøpe Atletico Madrid drakt i butikken vår.

Springen av levende blå er tilbake for 2018/19 sesongen som Atletico traff veien en skies i stil. Den samme blåen fra skjorten bæres på shortsen med en grafikk som utfyller Aeroswift-utskrift på skulderens skuldre.