Paris Saint Germain PSG nytt hjem fotballdrakter for 2018-2019 sesong utgitt

Nike har sluppet Paris Saint-Germain 2018-2019 hjem jersey. PSGs 18-19 hjemmekit lanserer en moderne tolkning av klubbens klassiske “Hechter” -design – inspirert av de støyende Parc des Princes-fansen. billige fotballdrakter til salgs nettbutikk.

Blander den klassiske Hechter-stilen med Nike Football 2018 designsprog, Paris Saint-Germain 2018-19-settet er overveiende mørkblått med en bred, rød zigzag-stripe som går nedover sentrum. Den består av mange mindre linjer og speil designelementer i den nye Nike Vapor Aeroswift 2018-malingen. Du kan også kjøpe Paris Saint Germain drakt for å vise din støtte.

Shorts og sokker i samme farge som skjorten fullfører Paris Saint-Germain 18-19 hjemmekit. Den nye PSG vil bli brukt for første gang til klubbens siste hjemmekamp i dagens sesong, mot Rennes i lørdag.